ładuję stronę

U nas kupisz na RATY

Bezgłośna praca - jedynie jednostka centralna generuje niewielki hałas, ale ponieważ zazwyczaj znajduje się w garażu lub piwnicy, nie słychać w domu jej pracy. Pozostałe części systemu pracują niemal bezgłośnie.

Zdrowa cyrkulacja powietrza - w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy powietrze z nieczystościami po wstępnym odfiltrowaniu jest wydmuchiwane systemem przewodów na zewnątrz budynku. Dzięki temu powietrze w domu jest pozbawione pyłu.

Łatwa konserwacja - w prawidłowo ułożonych przewodach rzadko rozwijają się bakterie, roztocza czy pleśń, ponieważ prędkość powietrza nie pozwala im się osadzać na gładkiej powierzchni wewnętrznej rur.

Dobry dla alergików - odkurzacz centralny oczyszcza w czasie pracy powietrze w pomieszczeniu, co zmniejsza zawartość w nim alergenów.

Wygodne użytkowanie - odkurzanie centralne docenią przede wszystkim właściciele dużych i piętrowych domów. W przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza nie trzeba nic wnosić, znosić ani ciągnąć za sobą. Wystarczy wpinać wąż w kolejne gniazda ssące.

Zaufaj
solidności


i doświadczeniu

sprawdź nas!32 70 65 165
daikin.jpgelectrolux.jpggree.jpghaier.jpglg.jpgmitsubishi.jpgpanasonic.jpgsamsung.jpgzibro.jpg