ładuję stronę

U nas kupisz na RATY

Pompy ciepła przekształcają energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, w wodzie lub w podłożu skalnym w ciepło do ogrzania pomieszczeń. Ten system produkcji energii jest całkowicie bezpieczny i niezawodny.

Na koszty eksploatacji przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii, pompy ciepła są bezkonkurencyjne.

W ziemi, powietrzu i wodzie zmagazynowane są ogromne ilości energii cieplnej. Pompy ciepła umożliwiają wykorzystanie tej energii na potrzeby bytowe człowieka. Aby móc wykorzystać tę zgromadzoną energię musimy zastosować pompę ciepła - ponieważ nośniki energii jak ziemia, powietrze i woda mają niską temperaturę.

Pompa ciepła EHS Samsung pozwala uzyskać nawet ponad 5 kWh energii cieplnej z 1 kWh energii elektrycznej. Dzięki temu jej wskaźnik efektywności energetycznej (COP) dla trybu grzania wynosi ponad 500%. Dla porównania ten sam wskaźnik dla kotłów gazowych wynosi poniżej 100%.

POMPA CIEPŁA Eco Heating System to innowacyjne i bardzo wygodne rozwiązanie. Wymaga jedynie zasilania elektrycznego więc możesz zapomnieć o kosztach związanych z wykonaniem przyłącza gazowego, przeglądach kominiarskich czy wydzieleniem miejsca i zakupem zbiorników na olej opałowy.

Zaufaj
solidności


i doświadczeniu

sprawdź nas!32 70 65 165
daikin.jpgelectrolux.jpggree.jpghaier.jpglg.jpgmitsubishi.jpgpanasonic.jpgsamsung.jpgzibro.jpg